..
    20 Mayıs 2024 Pazartesi
Aydoğan Köyü - İmranlı - Sivas

KÖY SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİSİ…(2)

 KÖY  SORUNLARI  VE  ÇÖZÜM  ÖNERİSİ…(2)

Sayın İbrahim Yalıncaklı’ya (Dernek Başkanımız),

Sayın Zehra ve Erdal Öztürk’e,

Sayın Sefile ve Mehmet Korkmaz’a,

Sayın Tuncer Özyurt’a,

Sayın Hasan Özcan’a,  ve

Sayın Zafer Arslan’a, ve de  katılımlarını daha sonra bildiren Mehmet Eraslan (Copgil) ile Dr. Baki Aydın'a da en içten duygularımla sevgi ve saygılarımı sunuyor, çok çok teşekkür ediyorum.

Köy sorunlarımızın çözümüne ilişkin olarak samimi ve masumane duygularımla 26 Mart 2021 tarihinde yapmış olduğum “Bağış Kampanyası” önerime yüz, 200, hatta 300 köylümüz ve dostumuzun  katılacağını  tahmin etmekle yanlış düşündüğümü ve toz pembe hayaller içinde olduğumu  anlamış olarak  büyük bir üzüntü içerisinde bu önerimi  geri çekiyorum.

Sevgili Dostlar,

Böyle bir öneride bulunmadığımı  kabul etmenizi  rica ediyorum. Zira, böyle bir önerinin sadece; -Bir elin nesi var, iki elin sesi var diyenlerle bu yalan dünyada bencillik, haset, nefret, kin ve hırs gibi duygular yerine sevgi, saygı, dostluk, yardımseverlik, birlik- beraberlik, mutluluk ve alçak gönüllülük duygularını benimsemiş olanlara yapılabileceğini  unutmuş olmalıyım ki bu hatayı yapmış oldum. Hatta kendime (Bu milletin akıllısı sen misin ?) diye de kızdım.  Kendime kızdım ama hiç kimseye de kızmadım. Zira ne hakla kızabilirim ki !

Saygılarımla…

Mehmet Aydın

03.04.2021

Duyurumuzu Paylaşın:
.